Levanduľové trhy

Levanduľové trhy

Vianočné trhy na obchodnej
Vianočné trhy bez cigánskej na obchodnej

Každoročne pre vás pripravujeme Vianočné trhy bez cigánskej, ktoré sa tento rok uskutočnia v termíne od 11.12. do 16.12.2017 na obchodnej ul. č.66, vo dvore 66.

Tešia sa na vás kreatívni umelci z celého Slovenska

Viac info tu.

Levanduľa ako liek aj pôžitok.

Z levandule môžeme pripraviť  jedlá a nápoje – napríklad chlebík, kávu, použiť ju do omáčok, k pečenému mäsku alebo ako čaj. Toto nie je však jediné využitie. Okrem príjemnej chuti a vône sa z nej vyrába aj olej, ktorý dokáže krásne zregenerovať unavené svaly a telo, je vynikajúci aj pri popáleninách či spáleniach na slniečku. Jej vôňa príjemne upokojuje, takže ak si vložíte malé množstvo do vankúša, privodí vám krásne sny a pokojný spánok. Môžeme sa s ňou stretnúť aj ako s prísadou v parfumoch. Pôsobí veľmi dobre na nervový systém, bolesti hlavy a pri reume sa odporúča levanduľový kúpeľ, ktorý zlepšuje krvný obeh.

Levanduľa zlepšuje a skrášľuje svet okolo nás

Každoročne oraganizujeme Levanduľový festival v priestoroch na obchodnej ul. v Bratislave vo Dvore 66, kde majú návštevníci možnosť zažiť a na vlastnej koži vyskúšať výrobky z levandule. Prírodnú kozmetiku, originálne doplnky do domácnosti a rôzne špeciálne zaujímavosti s kombináciou levandule

Vstup je voľný pre všetkých návštevníkov.

Levandulova sol na trhoch

Nechcete premeškať žiadnu z našich noviniek?

Novinky do mailu
 

Chcete byť aj vy predajcom na našich trhoch? Dajte nám o sebe vedieť a prezentujte svoje výrobky.

* povinné informácie
©Levanduľová kaviareň | Designed by Octopus Online