Levanduľa v Bratislave

Levanduľa v Bratislave

Sny sú tým najväčším hnacím motorom dnešnej doby, hnali nás dopredu a nútili, aby sa stali skutočnosťou.

Je to naša kaviarnička. Tento sen nás priviedol k tomu, aby sme v dnešnej uponáhľanej dobe vytvorili miesto, kde si ľudia oddýchnu, na chvíľu sa zastavia a zrelaxujú.

Sedeli sme pri rannom levanduľovom čaji a rozmýšlali nad názvom. Práve tento čaj bol štartérom. Levanduľa je úžasná, jemná ozdravujúca a relaxačná. Od toho rána máme levanduľu v názve, v dizajne, v nápojoch, je jednoducho všade.

Je to naša božská častica.

Levanduľa dotvorila našu kaviarničku naozaj dokonale. Dennú relaxačnú Levanduľovú kaviarničku ” náš Babinec” ako ju my a už aj naši hostia volajú, sme založili 27.12.2011. Otvorenie bolo v komornom a nostalgickom štýle, ktorý sa nesie až dodnes. Od samého začiatku máme záujem spoznať svojich hostí a preto sme sa rozhodli sami spravovať svoj podnik. Naša klientela sa rada vracia vždy s ďaľšími priateľmi a prezentujú nás v tom našom nostalgickom duchu. Veľa doplnkov vôkol našich hostí im pripomína spomienky na starých rodičov, susedov, tety a známych.

Kam sa pozrieme, tam je spomienka…

Je to pre nás úžasný pocit. Ďakujeme vám, že ste sa prišli presvedčiť o jedinečnosti tejto kaviarničky, zrelaxujte a ochutnajte naozaj široký výber originálnych, chutných nápojov a dezertov.

Miro a Tomáš.

Súčasťou Levanduľovej kaviarničky je aj Levanduľový obchodík, kde si máte možnosť kúpiť levanduľové pochúťky, doplnky do domácnosti a ručne vyrábané, originálne darčeky.

©Levanduľová kaviareň | Designed by Octopus Online