Levandulova kaviaren v Bratislave

Levanduľa v Bratislave

Sny sú tým najväčším hnacím motorom dnešnej doby, hnali nás dopredu a nútili, aby sa stali skutočnosťou.

Je to naša kaviarnička. Tento sen nás priviedol k tomu, aby sme v dnešnej uponáhľanej dobe vytvorili miesto, kde si ľudia oddýchnu, na chvíľu sa zastavia a zrelaxujú.

Sedeli sme pri rannom levanduľovom čaji a rozmýšlali nad názvom. Práve tento čaj bol štartérom. Levanduľa je úžasná, jemná ozdravujúca a relaxačná. Od toho rána máme levanduľu v názve, v dizajne, v nápojoch, je jednoducho všade.

Je to naša božská častica.

Levanduľa dotvorila našu kaviarničku naozaj dokonale. Dennú relaxačnú Levanduľovú kaviarničku ” náš Babinec” ako ju my a už aj naši hostia volajú, sme založili 27.12.2011. Otvorenie bolo v komornom a nostalgickom štýle, ktorý sa nesie až dodnes. Od samého začiatku máme záujem spoznať svojich hostí a preto sme sa rozhodli sami spravovať svoj podnik. Naša klientela sa rada vracia vždy s ďalšími priateľmi a prezentujú nás v tom našom nostalgickom duchu. Veľa doplnkov vôkol našich hostí im pripomína spomienky na starých rodičov, susedov, tety a známych.

Levanduľa nie je iba malá kaviarnička v  centre Bratislavy. Levanduľa je životný štýl!

Za tých pár rokov fungovania kaviarničky sme si uvedomili, koľko levanduľových krás je vôkol nás. Koľko remeselníkov vyrába umelecké diela z levandule a koľko je na svete krásnych miest.  Nedalo nám to a rozhodli sme sa podeliť so všetkými objavmi aj s vami, našimi priateľmi. Tak vznikol prvý ročník Levanduľových trhov, kde sme zoskupili remeselníkov a domácich umelcov, aby sa mohli s vami podeliť o svoje výtvory.

Časom sme sa ale dostali do stavu, kedy nám už nestačilo iba posedávať pri kávičke a rozprávať sa o zážitkoch, čo kto z nás kde videl a aké prekrásne miesta objavil. Prišlo veľké rozhodnutie: “Budeme cestovať za levanduľou!” A tak vznikla cestovná kancelária Lavender Tour, vďaka ktorej s vami, našimi priateľmi môžeme objavovať krásne miesta na Slovensku a v okolitých štátoch Európy, ba dokonca sme sa rozhodli, že spoločne precestujeme všetky najkrajšie miesta okolia a to nie iba levanduľové.

Kam sa pozrieme, tam je spomienka…

Preto vám môžeme poďakovať, že ste sa prišli presvedčiť o jedinečnosti tejto kaviarničky a cestovnej kancelárie. Poniektorí zrelaxujte, iní objavte krásne miesta a pri výbere výletov, alebo dovoleniek pre celú rodinu ochutnajte naozaj široký výber originálnych, chutných nápojov a dezertov z levandule.

Miro a Tomáš.

Súčasťou Levanduľovej kaviarničky je aj Levanduľový obchodík s rôznymi levanduľovými produktami a taktiež aj Cestovná kancelária Lavender Tour, ktorá ponúka nie len jednodňové výlety po okolí, ale aj rodinné dovolenky pri mori, poznávacie zájazdy, či luxusnú exotiku.

©Levanduľová kaviareň | Designed by Octopus Online