Levandulove doplnky

Levanduľové trhy

Levanduľový festival 2019

S levanduľou, o levanduli a v levanduľovom aj v roku 2019 v termíne od 10.06. do 16.06.2019 na obchodnej ul. č.66, vo dvore 66.

Tešia sa na vás kreatívni umelci z celého Slovenska

Levanduľa ako liek aj pôžitok.

Z levandule môžeme pripraviť  jedlá a nápoje – napríklad chlebík, kávu, použiť ju do omáčok, k pečenému mäsku alebo ako čaj. Toto nie je však jediné využitie. Okrem príjemnej chuti a vône sa z nej vyrába aj olej, ktorý dokáže krásne zregenerovať unavené svaly a telo, je vynikajúci aj pri popáleninách či spáleniach na slniečku. Jej vôňa príjemne upokojuje, takže ak si vložíte malé množstvo do vankúša, privodí vám krásne sny a pokojný spánok. Môžeme sa s ňou stretnúť aj ako s prísadou v parfumoch. Pôsobí veľmi dobre na nervový systém, bolesti hlavy a pri reume sa odporúča levanduľový kúpeľ, ktorý zlepšuje krvný obeh.

Levanduľa zlepšuje a skrášľuje svet okolo nás

Každoročne oraganizujeme Levanduľový festival v priestoroch na obchodnej ul. v Bratislave vo Dvore 66, kde majú návštevníci možnosť zažiť a na vlastnej koži vyskúšať výrobky z levandule. Prírodnú kozmetiku, originálne doplnky do domácnosti a rôzne špeciálne zaujímavosti s kombináciou levandule

Vstup je voľný pre všetkých návštevníkov.

Levandulova sol na trhoch

Chcete byť aj vy predajcom na našich trhoch? Dajte nám o sebe vedieť a prezentujte svoje výrobky.

* povinné informácie

Odoslaním tohto formulára udeľujete súhlas spoločnosti CHO-SE s.r.o. so spracovaním osobných údajov za účelom kontaktovania a doriešenia obsahu uvedeného vo formuláre.

©Levanduľová kaviareň | Designed by Octopus Online